Güney Kore’ye Uçak Bileti Kazanmak İster Misiniz?

Arkadaşlar Selam,
Güney Kore’ye uçak bileti kazanmak ister misiniz? Cevabınız Evetse asın bayrakları Güney Kore’ye uçuyoruz 🙂 Bu hafta Asiana Airlines güzel bir yarışma başlattı bende bunu size hemen haber vereyim dedim. Yarışmaya katılmak için atomu parçacıklarına bölün yada al şu taka tukaları taka tukacıya götürüp taka tukalattırıp geri getir demiyorlar 🙂 Çok basit herkesin yapabileceği katılım koşulları koymuşlar, aşağıda resmi sayfanın paylaşmış olduğu katılım koşullarını aynen paylaşıyorum, lütfen dikkatli okuyunuz.

asiana airlines

Asiana Airlines Türkiye Ödüllü Yarışması

Nasıl Katılabilirim?

Aşağıdaki ankette yer alan 3 soruyu doğru cevaplayıp, Hayalinizdeki Uzakdoğu Seyahatini ASIANA ile Nereye Yapmak İsterdiniz?”** nedenini 3 Cümle ile anlatıp #Asianaairlines ve#Asianaileuçuyorum  etiketleriyle kendi sayfanızda herkese açık olarak paylaşın. en az 3 arkadaşınızı etiketleyin. En çok beğeni alan 10 yorum arasından jürimizin yapacağı seçim sonrasında 1 kişiye gidiş dönüş uçak bileti hediye edilecektir.

Gidiş-dönüş uçak bileti  (Biletleme ve seyahat tarihi: 08 Ocak 2017 – 31 Aralık 2017. Ödül bileti; vergi, havaalanı ücretleri ve yakıt harcı hariçtir. Bu bedeller 320 – 360 USD arasındadır olup yolcu tarafından ödenecektir)

**Destinasyon Kısıtlaması: G.Kore: Seul, Japonya: Tokyo, Filipinler: Cebu, Endonezya: Jakarta, Vietnam: Hanoi, Tayland: Bangkok

KATILIM KOŞULLARI

Yarışmaya katılabilmek için anket formundaki 3 soruyu doğru cevaplamanız gerekmektedir.

Anket sorularını cevapladıktan sonra “Hayalinizdeki Uzakdoğu Seyahatini ASIANA ile Nereye Yapmak İsterdiniz? nedenini 3 Cümle ile anlatıp #Asianaairlines #Asianaileuçuyorum etiketleriyle kendi sayfanızda herkese açık olarak paylaşın. en az 3 arkadaşınızı etiketleyin. En çok beğeni alan 10 paylaşım arasından jürimizin (Asiana Airlines Türkiye Ofisi) yapacağı seçim sonrasında 3 kişiye aşağıdaki ödüller verilecektir.

Ödüller:

 • ASIANA AIRLINES Gidiş-Dönüş uçak bileti Gidiş-dönüş uçak bileti (Biletleme ve seyahat tarihi: 08 Ocak 2017 – 31 Aralık 2017. Ödül bileti; vergi, havaalanı ücretleri ve yakıt harcı hariçtir. Bu bedeller 320 – 360 USD arasındadır olup yolcu tarafından ödenecektir)
 • ASIANA AIRLINES Uçak maketi
 • ASIANA AIRLINES Pasaport kılıfı
  Yarışmaya katılımlar 10 Ekim 2016 saat: 23:59’da sonra erecektir.

Kaynakça ve Yarışmaya katılma linki: https://www.facebook.com/AsianaAirlinesTurkiye/app/164167473601477/ 
Asiana Airline Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/AsianaAirlinesTurkiye/
Yukarıda yazmış olduğum her şey Asiana Airlines Türkiye Facebook Sayfasından alıntıdır.
Şimdi o zaman hazırsak yarışma başlasın, iyi olan kazansın!

Güç ve Şans Sizinle Olsun!
#koregezisi
Facebook
Instagram
Pinterest
Youtube
Twitter

Share This Story

Duyurular

You May Also Like

4 Comments

 1. 1
  • 2

   Muhsin o zaman uçak bileti satan firmaları kontrol etmeni tavsiye ederim. Asiana ile uçmak istersen Asiana’nın Türkiye sayfasından yardım alabilirsin 🙂

 2. 3
 3. 4

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.